KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235086
nr 1423 5086
Signerad, marin. Olja på duk, 46x59cm, yttermått inklusive ram: 59x73cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:38:39
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)